Prohlášení o přístupnosti

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o. se zavazuje k zpřístupnění svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., tj. zákonem o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky v rámci domény grohova.cz.

Stav souladu

Tyto internetové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1, z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže.

Nepřístupný přístupný obsah

Níže uvedený obsah není přístupný nebo je jen částečně přístupný: některé informace, které jsou na internetových stránkách publikovány formou hypertextového odkazu na soubor ve formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX či PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 4. září 2019.

Prohlášení bylo revidováno dne 4. září 2019.

Prohlášení bylo vypracováno na základě vlastního posouzení provedeného Církevní střední zdravotnickou školou, s.r.o. vzhledem k požadavkům zákona č. 99/2019 Sb., a metodického pokynu MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávanému standardu Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1;

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o. koná vše pro to, aby její internetové stránky dodržovaly žádané podmínky a zůstaly přístupné všem návštěvníkům, a to na základě principu přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita). Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodnému podezření, že webová stránka nesplňuje zákonem dané požadavky, můžete směřovat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či se na nás obrátit telefonicky na č. +420 736 512 299.

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislostí s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek, kontaktujte přímo ředitele školy Mgr. Davida Kasana, a to na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Můžete rovněž využít kontaktní údaje příslušného orgánu pro prosazování práva:
Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další sdělení

Pokud je text na internetové stránce špatně čitelný (příliš malé či naopak velké písmo), lze jej zvětšit/zmenšit za pomoci klávesové zkratky: pro zvětšení stisknete zároveň klávesy CTRL a +, pro zmenšení CTRL

Dokumenty ke stažení se na internetových stránkách objevují nejčastěji ve formátu *.doc(x) a *.pdf. K jejich prohlížení je možné využít řady na internetu zdarma dostupných programů. Např. lze stáhnout programy Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je přímo integrována aplikace jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.


KONTAKT

CENTRUM SOCIÁLNÍHO A ZDRAVOTNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
při Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.
Grohova 14/16, 602 00 BRNO
tel: +420 541 210 705, +420 736 512 299
e-mail: vzdelavani@grohova.eu                                                                                      IČO: 
27 681 866


POVINNÉ INFORMACE

Obchodní podmínky

Informace o zpracování osobních údajů

Prohlášení o přístupnosti webu

Upozornění o souborech cookies